Zájezd do Anglie - 2.den

I náš druhý, také slunečný i větrný, den našeho pobytu byl nabitý programem. Ráno nás autobus zavezl na krásné přímořské místo Beachy Head, kde jsme 2kilometrovou procházkou podél pobřeží došli do nedaleké vesničky Burling Gap. Na kamenité pláži jsme si dali svačinu a po návštěvě místního malého muzea k dané lokalitě a drobných nákupech na památku nás autobus zavezl do města Brighton. Tam nás čekal podmořský svět Sea Life, královský palác Royal Pavilion, v dálce viděli proslulou věž i360, prohlédli jsme si toto velmi oblíbené přímořské letovisko v centru i na okraji u moře, nakoupili nezbytné občerstvení a drobnosti a celí utrmácení, ale zdraví a spokojení, jsme se kolem 20.h vrátili si svých rodin.
Mgr. Marta Pažoutová, Mgr. Gabriela Hronová, Mgr. Jitka Marešová