SRPŠ

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Kněžmost vznikl na konci roku 2018 jako nástupnický orgán bývalého Sdružení rodičů a přátel školy. Spolek funguje v souladu se stanovami, které jsou k nahlédnutí na webových stránkách školy.

Cílem tohoto spolku, stejně jako tomu bylo u sdružení, je podporovat školu a její žáky. Finanční prostředky, které spolek získává, jsou vkládány na účet spolku a podle potřeb investovány do školy a jejích žáků.

Účet byl zřízen u FIO banky dne 3. 1. 2019.
Číslo účtu je 2401555591/2010.

Pravidelné platby na stránce příjmové jsou roční příspěvky členů spolku (tj. rodičů žáků), výtěžek ze sběru starého papíru, výtěžek z plesu pořádaného spolkem.

Je možno věnovat přímo na náš účet i sponzorský dar v libovolné výši. Peníze jsou využity vždy ve prospěch žáků ZŠ Kněžmost.

Stanovy spolku