Únor a březen ve 4.B

Žáci 4.B si pod vedením paní učitelky Mgr. Jany Prokorátové nacvičili divadelní představení s loutkami, které si sami vyrobili. 2. února zahráli pohádky žákům nižších ročníků ve školní družině.

Při výuce Vv si vyzkoušeli arteterapii, kreslili se zavázanýma očima.

Na konci února se zúčastnili školního karnevalu, který si pro ně připravili žáci 5. ročníků.

V březnu (16.3.) jeli  spolu s žáky 4.A na exkurzi do Bozkovských jeskyní a do Muzea Českého ráje v Turnově.

V pátek 17.3. přišli žáci do školy v zeleném a oslavili tak irský svátek Den sv. Patrika.

V úterý 21.3. se účastnili Ponožkového dne. Každý mohl přijít ve dvou různých ponožkách pro podporu dětí s Downovým syndromem.

Poslední den v březnu mohli žáci přijít do školy v pyžamu a užít si tak následující aprílový den.