Třídní výlet 7. třídy - kemp Pecka u Nové Paky

Ve dnech 23.-25.5 se naše třída vydala brzy ráno autobusem na třídenní školní výlet do kempu Pecka. První den jsme hráli míčové hry, využili sportovní areál, stavěli jsme si stany a poté jsme se šli podívat na větrný mlýn Borovnice na Trutnovsku kam se většině z nás nechtělo :) Nicméně nakonec to byla moc fajn procházka. Ve středu po snídani jsme vyrazili na hrad Pecka a prošli si jeho historií poté jsme se stavili na výborné zmrzlině s kousky ovoce :) Navštívili jsme místní Vietnamce, pomalu se vraceli zpět do kempu a cestou jsme zašli na fotbalové hřiště TJ HARANT PECKA, kde jsme si také společně zahráli. Když jsme dorazili do kempu, podařilo se nám rozdělat oheň a opéct si buřty a strávili jsme spolu pěkný poslední večer našeho výletu. Ve čtvrtek ráno jsme si po snídani zabalili stany a věci, naložili je do auta a užívali si poslední den v kempu Pecka, hráli různé hry, skákali na trampolíně a lezli na horolezeckou stěnu. Poté jsme se přemístili na náměstí pod hradem Pecka, kde proběhla ještě jedna zmrzlina :) Odtamtud naše cesta vedla do Nové Paky, kde nabral autobus spoždění a kvůli tomu jsme nestihli autobus v Jičíně, kde jsme se hodinu museli zdržet.

Společnými silami žáci 7.třídy