Safari Park Dvůr Králové - III. A, III. B

Školní výlet do Safari Parku ve Dvoře Králové – III. A, III. B

Na Den dětí vyrazili žáci třetích tříd na školní výlet do Safari Parku ve Dvoře Králové. Všichni jsme se velmi těšili a nemohli jsme se dočkat, protože program byl opravdu nabitý.

Za slunečného počasí jsme se vypravili na komentovanou prohlídku zoologické zahrady. Pan průvodce si pro nás připravil milé setkání se štěnětem belgického ovčáka Avatarem, které bude po výcviku pomáhat v boji s pytláky v Kongu. Poté jsme se vydali na prohlídku pavilonů. Obdivovali jsme např. tučňáky, kočkovité šelmy, slony, gorily, nosorožce a plno jiných zvířátek.

Nezapomněli jsme ani na odpočinek. Pochutnali jsme si na trdelníku a zmrzlině, vyřádili jsme se na dětských hřištích a lanových hradech a navštívili jsme jihoafrickou vesničku.

Na závěr na nás čekala projížďka po Africkém safari. Žirafy, zebry a další zvířata jsme měli téměř na dosah ruky. Byl to úžasný den plný zážitků a zábavy.

žáci z III. A, III. B a třídní učitelky