Republikové finále 7.-.8.9 - Odznak všestrannosti - účast žákyně 8. ročníku

V první řadě chci poděkovat škole, že mi umožnila třídenní pobyt v Brně. Po příjezdu do Brna jsme se šli ubytovat do Menzy. Po ubytování jsme měli volno až do večera, protože večer jsme museli nacvičovat nástup. Druhý den ráno začaly závody. První den byly za mě lehčí disciplíny, tím pádem jsem se dostala na vrchní část žebříčku. Některé disciplíny byly náročné. Naše družstvo doprovázel policista, který byl úžasný, vždy nás podporoval a fandil nám. Třetí den byl naplněný úplně vším. Viděli jsme parašutisty, kteří skákali z padáku, armáda tam měla nástup a ukazovali nám základy sebeobrany. Dále jsme se mohli vyfotit nebo si nechat dát autogram od různých olympioniků. A na závěr bylo vyhlášení. Celkově tam byla úžasná atmosféra a je to pro mě nezapomenutelná událost. Takže všem děkuji, bylo to skvělé.

Kateřina Paďourková

Provázející učitel TV a třídní učitel Mgr. Zdeněk Chlup