McDonalds cup - krajské finále - Neratovice 2023

Dnes 12.5 naši chlapci ze 4. a 5. třídy nastoupili ve fotbalovém areálu v Neratovicích do krajského finále fotbalového McDonalds cupu. Naši školu reprezentovali: Řezáč M., Urban Š., Pospíšil J., Haken J., Šíp Š., Krucký M., Holubička D., Bunc J. a Hnízdil M. Turnaj probíhal formou utkání každý s každým v jedné šestičlenné tabulce. Z pozice jedné z nejmenších zúčastněných škol jsme hrdě reprezentovali naší školu. Po dvou výhrách, jedné remíze a dvou prohrách jsme skončily na krásném 4.místě ve středočeském kraji. Dokázali jsme dokonce porazit pozdějšího vítěze turnaje. Ceny našim chlapcům předával gólman FKMB Jan Šeda.

Velká pochvala pro celý tým za úžasné sportovní výkony, fotbalové akce a celou dlouhou cestu od okrskového kola, přes kolo okresní až do kola krajského. Nechybělo nasazení, odvaha, bojovnost, fotbalové akce a nespočet vstřelených branek.

Letošní McDonalds cup jsme si moc užili, naše škola také úvodní kolo organizovala. Jsme pyšní na všechny žáky.

Třešničkou na dortu byl nejrychlejší gól na turnaji, který vstřelil náš hráč Jan Haken.

Za tělesnou výchovu

Mgr. Zdeněk Chlup