Hobby Horse

V rámci tělesné výchovy nás naše spolužačky Veronika a Kačka seznámily se svým koníčkem, který není ještě tolik rozšířeným sportem - Hobby Horsingem. Tento sport napodobuje jízdu na skutečných koních a děti, které nemohou nebo nechtějí jezdit na živých koních se můžou naučit všechny styly skutečného jezdeckého sportu. Děvčata nám ukázala trénink jednotlivých Hobby Horse disciplin, jaké překážky dokážou skočit, přeskočit. Jezdci trénují různé disciplíny – drezuru, parkur, skoky, dostihy. Všichni spolužáci dívek nejdříve shlédli šikovnost Veroniky a Kačky a potom měli možnost  si to sami vyzkoušet a poznat, že trénink je důležitý a určitě se dají jednotlivé překážky pravidelným tréninkem překonat.

4. B + R. Roxerová