Exkurze NaFilm

Předvánoční Praha má kouzelnou atmosféru. A když si ještě představíte sníh, vůni trdelníku a návštěvu zajímavého muzea, vyjde vám z toho báječně strávený den. Sedmého prosince byl všude sníh, ale vlak jel včas, a tak jsme se v plném počtu mohli vydat na exkurzi do Národního filmového muzea. Cestu jsme zvládli a paní průvodkyně si nás na místě rozdělily do dvou skupin. Během prohlídky jsme si vyzkoušeli točit kličkou u první promítačky, vyprávět příběh u laterny magiky, virtuální realitu, ozvučení filmu a dokonce vytvořit si vlastní animaci. A pak už hurá na Václavské náměstí a rozchod! Někteří z nás neodolali trdelníku, jiní nákupnímu centru a ta největší část se potkala v rychlém občerstvení, jehož logo zdobí na začátku velké M. Do vlaku, který nás měl dovézt do náručí našich rodičů, jsme kupodivu nastoupili všichni. A tak sicestu zpět mohly užít i paní učitelky. Byla to povedená exkurze.

Žáci VII.třídy