Divadelní představení – Včelí medvídci zpívají

V úterý 14. března se vydali všichni prvňáčci opět do divadla. Děti přišly slavnostně oblečeny do školy a po svačince nás čekala cesta autobusem do Domu kultury v Mladé Boleslavi.

Pohádka „Včelí medvídci zpívají“ se malým divákům velmi líbila. Děti bez přestávky přes hodinu s napětím sledovaly celý příběh, aktivně se zapojovaly do děje, zpívaly a tleskaly.

Celý děj se odehrává na louce, kde se bráškové Brumda s Čmeldou probudí po dlouhém, zimním spánku, a protože zrovna nemají co na práci, začnou vzpomínat, co všechno už společně prožili. Nejvíce ze všeho se ale mají do zpěvu, a tak zpívají, tančí a zase zpívají!

Kolem půl dvanácté jsme všichni opouštěli divadlo plni příjemných zážitků a do školy jsme se vrátili na dobrý oběd a do družiny.

Prvňáčci a paní učitelky Ivana a Soňa