Základní škola a mateřská škola,
Kněžmost, okres Mladá Boleslav

ČEPS cup 2022

Čeps cup 2022 – florbal 5. třída chlapci

Naši školu se také vydali reprezentovali chlapci 5. třídy ve florbalovém turnaji základních škol, který se uskutečnil pod záštitou firmy ČEPS v Zálužanské hale v MB. Turnaj byl nalosován do dvou skupin a zápasy se hráli vždy 2x7 minut hrubého času systémem 3+1. Hrálo se na zmenšených hřištích a brankách pro mladší žactvo. Konečné pořadí bylo dáno počtem získaných bodů a výsledkem vzájemného zápasu. Do haly přijely tyto školy: ZŠ Mšeno, 9.ZŠ Mladá Boleslav (Pastelka), ZŠ Všetaty, ZŠ Mnichovo Hradiště Sokolovská, 6. ZŠ Mladá Boleslav, ZŠ Březno a my jsme byli nalosováni do tříčlenné skupiny.

6. ZŠ MB (florbalová akademie) : ZŠ Kněžmost -  1:1 – gól Milan krucký

ZŠ Kněžmost : ZŠ Březno – 4:2 – góly 2x Krucký a 2x Haken

Zápas jsme si sami zbytečně za stavu 2:0 zkomplikovali na poločasový stav 2:2 v druhé části zápasu jsme však dominovali a byli aktivnější při napadání soupeře, kdy jsme zápas zvládli velmi dobře fyzicky. Dokázali jsme tak svou herní převahu zúročit do konečného vítězství.

Semifinále

ZŠ Kněžmost : ZŠ Mnichovo Hradiště Sokolovská – 2:0 – góly Milan Krucký

Skvělá práce celého týmu od brankáře, přes obranu až po útok, kde pěkně připravené akce od Honzy Hakena trestal Milan Krucký a dvěma góly zpečetil postup do finále.

Finále

9. ZŠ Mladá Boleslav : ZŠ Kněžmost – 4:0

Do finále jsme nastoupili se zbytečně velkým respektem k soupeři. Po rychlých brankách jsme se snažili zápas dotáhnout, herně jsme se přiblížili, avšak bohužel již ne gólově.

Za ZŠ Kněžmost hráli: Řezáč Matyáš, Haken Jan, Urban Šimon, Krucký Milan, Anděl Antonín a Labon David.

Chlapci hráli naprosto fantasticky, týmově, skvěle makali a nevypustili jediný souboj, velmi sympatickým a obětavým výkonem moc hezky reprezentovali naší školu. Patří jim veliké díky