Besedy s absolventy 2022

V období od října do prosince naši školu navštívili bývalí absolventi, kteří přišli z různých středních škol a učilišť. Cílem těchto besed bylo předání informací, zkušeností, poznatků a dojmů ze středoškolského prostředí. Naši deváťáci tak měli možnost posbírat užitečné informace, které pomohou k jejich rozhodnutí. Moc děkujeme Barče Vaňkové a Kítě Beranové za představení Střední zdravotnické školy v Mladé Boleslavi, Honzovi Huškovi, který přišel prezentovat Obchodní akademii. Petr Pavlíček nám přišel popovídat o SOŠ a SOU Jičínská v Mladé Boleslavi. Dále k nám zavítali Tomáš Svoboda a Josef Sedláček, kteří představili všechny obory, které nabízí SOŠ a SOU Škoda Auto Mladá Boleslav. Ze zahradnické školy z Kopidlna dorazila Anička Pažoutová a z Gymnazia Dr. J. Pekaře přišel Adam Pospíšil. Gymnazium v Mnichově Hradišti nám představil Pavel Charvát s Tondou Přibíkem.

Všem moc děkujeme za moc milá setkání a předání svých zkušeností.

Mgr. Zdeněk Chlup