Beseda v knihovně

Nestává se každý den, abyste se potkali s někým, kdo napsal již několik čtenářsky úspěšných a odborníky oceněných, knih. My jsme měli velké štěstí, že pro nás v knihovně zorganizovali besedu se spisovatelem Václavem Dvořákem, autorem knihy Písečníci a bludný asteorid nebo Já, Finis.

Pan Dvořák nám nejen přečetl ukázky ze svých děl, ale především odpověděl na všechny naše záludné otázky. A na závěr se nám všem ještě podepsal. Určitě si některou z jeho knih brzy přečteme!

Žáci V.A. a V.B.