Adaptační pobyt šesté třídy

Do Mladějova v Čechách jsme se odjeli adaptovat vlakem 5.září. Poté, co jsme se ubytovali a pozdravili pavouky v chatkách, čekalo nás několik her, při kterých jsme se o sobě navzájem dozvěděli spoustu novinek. Před spaním jsme si společně vyprávěli pohádku na dobrou noc, a přestože se jednalo spíš o horor, usnuli jsme raz dva. Druhý den jsme po ranní rozcvičce a vydatné snídani vyrazili na Trosky. A jelikož nejsme žádné trosky, vyběhli jsme pěkně až nahoru na Babu, kde nás přivítaly miliardy mušek. Ačkoliv jsme byli po výšlapu unavení, vzbudily nás paní učitelky uprostřed noci a nechaly nás projít stezku odvahy. Všichni jsme přežili. Poslední den jsme ještě vymysleli třídní pravidla a pak hurá domů. Adaptační pobyt se vydařil!

žáci 6. třídy + paní učitelka Hejnová