1.B Návštěva Ekocentra Zahrada v Mladé Boleslavi

Dnes jsme navštívili Ekocentrum Zahrada v Mladé Boleslavi, kde jsme zažili komentovanou prohlídku celým areálem.

V jejich ZOO jsou k vidění domácí i exotická zvířata např. slepice, bažanti, papoušci a ptáci papouškovití. Mohli jsme nakrmit a pohladit ovce, kozu, koníka poníka, králíky, myšky, krysy a morčata. Také jsme viděli ještěrky, ještěry, hady, kajmany a spoustu rybiček nejen z korálových útesů, ale také z řeky Jizery. Nevynechali jsme ani část, kde se nachází dravci, kteří byli zachránění a již se nemůžou vrátit do volné přírody např. sovy, sovičky, káně, luňáci, poštolka a jestřáb.

Cestu jsme zvládli skvěle linkovou autobusovou dopravou tam i zpět a po cestě jsme stihli objevovat zajímavosti v Mladé Boleslavi a okolí.

1.B a paní učitelka Soňa Hemalová a paní asistentka Eva Svárovská