Podzimní tvoření

Podzim už nám barví listy, papír nezůstane čistý. Kreslení a zapouštění, to je naše potěšení. Povídání o podzimu nás vždy hodně baví.

Vyrobili jsme si krásné podzimní strašáky, nakreslili obrázky. Také jsme společně navštívili kihovnu. Na letošní rok si pro nás paní knihovnice připravila projekt o psích plemenech. Z krásné knížky o psech nám přečetla zajímavosti o chtrech. Také jsme dostali do družiny úkol od paní knihovnice, který jsme s velkou radostí splnili. Naším úkolem bylo nakresit svého domácího mazlíčka. Všechny se nám moc povedli.

Tento měsíc nás také navštívila naše paní psycholožka s preventivním programem zaměřeným na pocity. Bylo to moc příjemné a zajímavé povídání, hodně jsme se toho dozvěděli a také naučili.