Listopadové soutěžení

Od 4. do 15. listopadu 2019 se naši žáci ze 4. – 9. třídy zúčastnili národního kola soutěže Bobřík informatiky. V každé kategorii řešili v online testu 12 úloh z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. V tomto školním roce máme 25 úspěšných řešitelů, z toho 13 žáků je z 5. ročníku. Nejúspěšnější řešitelkou na naší škole se stala Kateřina Semeráková z 5. třídy, která získala plný počet bodů (192 b.).

V úterý 12. listopadu 2019 se čtyřčlenný tým ve složení Jan Hušek, Tomáš Merva (oba 9. ročník), Antonín Přibík, Lukáš Vacek (oba 7. ročník) zúčastnil podzimního kola matematické soutěže MaSo v Praze. Nezáleželo jen na počtu vyřešených úloh, ale i na vzájemné spolupráci a na zvolené strategii. Všechny tyto faktory nám nakonec vynesly 155. místo mezi 235 týmy, z nichž více jak dvě třetiny tvořili žáci víceletých gymnázií.

Všem účastníkům našich soutěží děkuji a přeji mnoho úspěchů i v těch dalších, jež budeme během roku samozřejmě pořádat.

Mgr. Květa Havlíková

Anglické časopisy

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám a Vašim dětem nabídnout anglické časopisy

Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy se uskutečnilo ve čtvrtek 25.6. v aule...

Nadpis neni vyplnen

Děkujeme paní Hlavičkové za Max elektro Tv do žluté třídy.